Líbánky

Zažijte svatební cestu plnou romantiky a dobrodružství. Afrika vás mile překvapí. Romatické západy slunce, pohodlné kempy, netknutá příroda. A pro nevěsty máme připravené až 50% slevy!

Afrika s dětmi

Dovolená v Africe s dětmi je bezpečná, zábavná a naučná. Nebojte se tedy své ratolesti vzít do rozmanité africké krásy s sebou a sledujte jejich šťastné obličeje, když spatří první divokou zvěř ve volné přírodě.

JAR, Mozambik

Jihoafrická republika - rozmanitá a okouzlující dovolená: Kapské město, velryby a žraloci v Hermanus, vinné oblasti Franschoek a Stellenbosch, safari v Krugerově národním parku či poušti Kalahari. Není to dost? Vydejte se po vlastní ose po "Garden route" a pak si odskočte si na bělostné pláže Mozambiku nebo si při cestě zpět zaleťte na Mauricius.

Botswana, Namibie

Botswana - nejexkluzivnější destinace celé Afriky s tisíci kilometry nedotčené přírody. Ve Vašem itineráři by neměl chybět pobyt v Makgadikgadi národním parku, deltě řeky Okavango a národním parku Chobe. Namibie nabízí nekonečné pouštní duny a dramatické přírodní scenérie. Doporučujeme ubytování: Jack´s Camp, Camp Kalahari, Duba Plains Camp, Selinda Camp, Machaba Camp, Shipwreck Lodge a další.

Východní Afrika

Keňa, Tanzánie - nezapomenutelná dovolená v Africe s tradičním safari za stády exotické zvěře nebo výstupem na horu Kilimandžáro. Zasloužený odpočinek u tyrkysového moře ostrova Zanzibar a Pemba, nebo potápění u korálových útesů ostrova Mafia. Dále zavítejte do dobrodružné Ugandy a Rwandy na trek s gorilami, či poputujte za kulturním dědictví Etiopie. Úžasná nevšední svatební cesta, líbánky a zážitky na celý život.

Maroko

Maroko - luxusní dovolená v Africe. Trhy a zahrady v Marakéši, výlety a přenocování v poušti, kurzy vaření, jízda na horských či silničních kolech, let horkovzdušným balónem a spousta dalších zajímavých aktivit v tomto městě i nedalekém pohoří Atlas. Pobřežní Essaouira Vás okouzlí svojí uvolněnou atmosférou a Fés Vám představí největší medinu v Maroku.

Klára Valentová

Samotný název naší cestovní kanceláře Inspiration Travel vypovídá sám o sobě, o co se snažíme především - Inspirovat Vás a ukázat Vám, co všechno můžete během dovolené prožít.

Specializujeme se na luxusní cestování šité na míru a rádi Vám pomůžeme prožít dovolenou podle Vašich přání, představ i snů. Jsme připraveni naslouchat Vašim požadavkům i potřebám a připravit nabídku speciálně jen pro Vás.

Dovolená v Africe je zážitkem na celý život. Prožít zde můžete i dobrodružnou svatební cestu, nebo romantické líbánky. Zajistíme Vám jak ubytování a letenky za výhodné ceny, tak i detailní itineráře se soukromým průvodcem (i česky hovořícím). Pokud chcete prožít aktivní dovolenou, jsme připraveni přichystat zážitek a zájezd do Afriky speciálně pro Vás. Spolupracujeme s prověřenými místními dodavateli a garantujeme tak poskytování kvalitních služeb na místě včetně 24hodinové asistence a osobitého přístupu.

Afrika Vás jistě okouzlí, na každém privátním itineráři pracujeme důkladně s místními specialisty. Mezi naše nejoblíbenější destinace patří Botswana, Jihoafrická republika, Tanzánie, Uganda, Rwanda a Etiopie. Využijte proto našich znalostí a zkušeností a my se postaráme o Vaše nejnáročnější požadavky zahrnující:

  • klientský servis místní cestovní kanceláře
  • privátní lety a přelety soukromým letadlem či helikoptérou
  • ubytování v luxusních městských hotelech a plážových resortech, nebo v privátních vilách a residencících
  • ubytování v osobitých safari lodžiích po celé Africe: vřele doporučujeme lodže řetězců Singita, Londolozi, kemp Zarafa či Mombo v Botswaně, jistě Vás nezklame ani privátní rezervace Grootbos při pobřeží s možností výletů za velrybami a žraloky
  • zážitky šité na míru – safari (tradiční safari, safari pěší, na koni i kánoích, foto safari), lety balónem, rybaření a výlety na lodích, rafting, potápění s bílými žraloky, pozorování velryb plujících podél pobřeží a potápění s nimi, výlety za tučňáky, delfíny a především Velkou pětkou, výstup na Kilimandžáro, běh s masaji, účast v protipytláckém programu, Garden Route - legendární Zahradní cesta podél členitého pobřeží, školy vaření, návštěva vinných oblastí v Jihoafrické republice s ochutnávkou vína a čokolád i věhlasných restaurací a samozřejmě návštěva Kapského města
  • luxusní svatební cesta a líbánky s nadstandardním servisem

Nechte se inspirovat. Náš tým je připraven postarat se, aby Vaše dovolená v Africe byla nezapomenutelná!

 

Klára Valentová
Owner & Managing Director Inspiration Travel

Zájezd na míru

Klára Valentová
  +420 603 791 952
info@inspiration-travel.com Klára Valentová

Novinky

Jak se dá přežít noc ve vraku na Pobřeží koster

Jak se dá přežít noc ve vraku na Pobřeží koster

Pobřeží koster v Namibii je nejméně navštěvovanou částí této země na jihozápadním pobřeží Afriky. Neutichající vítr, chladno, časté mlhy. Silné proudy oceánu a kombinace špatného počasí zapříčinily časté ztroskotání okolo plujících lodí i množství leteckých nehod. Povalující se kostry velryb tu jsou tu ještě z dob velrybího průmyslu. Po celém pobřeží je rozeseto více než tisíce vraků, kdo ví kolik koster a dun písku.

Poušť Kalahari, místo, kde prý nic není

Poušť Kalahari, místo, kde prý nic není

Už jste byli někde, kde doslova a do písmene nic není? Nebyli? Nevíte? Já jsem se záměrně na takové místo vydala a zjistila jsem, že je zde mnohem víc, než by se dalo čekat. O jakém místě je řeč? Mluvím o místě v srdci jižní Afriky, části pouště Kalahari, okraji solných pánví v národním parku Makgadikgadi. Proč?

 

Jak jsem potkala gorily horské

Jak jsem potkala gorily horské

Na obzoru se objevuje obrys pohoří a sopečných homolí. Tajemná a mystická Virunga. Na tuhle cestu za horskými gorilami jsem se těšila několik let.